Ekipa

Nasze Centrum Nurkowe

Born2dive to najbardziej aktywne Centrum Nurkowe w Szczecinie.

Nurkujemy prawie codziennie. W każdy weekend organizujemy wyjazdy w dalsze strony i jednodniowe w okoliczne  miejsca.

U nas możesz zrobić kursy  wszystkich stopni; od podstawowych po instruktorskie. Uczymy  nurkować w jaskiniach i na wrakach. Nurkowanie jest pasją naszej kadry. Jako instruktorzy nie tylko szkolimy ale staramy się podnosić także nasze kwalifikacje. Swój wolny czas spędzamy w wodzie, bo nurkowanie to nasz sposób na życie. Wykonujemy bardzo długie i skomplikowane nurkowania na obiegach zamkniętych, bierzemy udział w ekspedycjach poszukujących nowe wraki oraz nurkujemy w krystalicznie czystych jaskiniach. Jesteśmy w stanie zarazić pasja każdego 🙂

W każda niedzielę  odbywają się warsztaty oraz treningi nurkowe, na które serdecznie zapraszamy. Dobra zabawa jak zawsze gwarantowana.

 

U nas zrobisz kursy wszystkich stopni w organizacji IANTD. 

IANTD – International Association of Nitrox and Technical Divers (Międzynarodowe Stowarzyszenie Nurków Nitroksowych i Technicznych) jest jedną z dwóch największych organizacji, oferujących kompleksowy system szkolenia rekreacyjnych i technicznych nurków na świecie.IANTD oferuje szeroką gamę sprawdzonych programów szkoleniowych i produktów związanych z nurkowaniem rekreacyjnym i technicznym. Dzięki wysokiemu poziomowi oferowanych programów szkoleniowych, stworzonych przez pionierów nurkowania, zwłaszcza nurkowania technicznego, jest jedną z najbardziej prestiżowych federacji nurkowych na świecie.

iantd2


 

Zależy nam na tym żeby wyszkolić w pełni świadomych nurków, dlatego w pełni angażujemy się w kursy i chcemy jak najlepiej nauczyć Was nurkowania.

Zapewniamy cały sprzęt jak i materiały potrzebne do szkolenia, do każdego podchodzimy indywidualnie, dla każdego poświęcimy tyle czasu, ile będzie potrzeba, zawsze odpowiemy na Wasze pytania i udzielimy pomocnych rad. Na naszych wyjazdach zawsze będziesz pod opieką instruktora lub divemastera, w końcu bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze i w nurkowaniu zawsze stoi na pierwszym miejscu.

Zapewniamy, z nami nigdy nie jest nudno, a taką atmosferę tworzycie właśnie WY, zarówno nad jak i pod wodą! Doskonale bawimy się na kolorowych rafach czy w pięknych, krystalicznie czystych jaskiniach, dosłownie w każdym miejscu na Ziemi. Przyjdź i zanurkuj z nami!

o nas


Marek Cacaj

marek cacajZałożyciel Centrum Nurkowego Born2Dive – miejsca, które ma nie tylko szkolić świadomych swoich działań nurków, ale przede wszystkim łączyć ze sobą ludzi z pasją, każdy chętnie dzieli się tu doświadczeniami, przy dobrej kawie i planuje podwodne wyprawy w gronie przyjaciół.
Miłością do nurkowania zaraził nas wszystkich.

Marek Cacaj, instruktor i nurek rebreatherowy z 10 letnim doświadczeniem. Największą jego pasją są nurkowania wrakowe. Brał udzial w wielu ekspedycjach, mających na celu odnalezienie nowych wrakow. Jest czlonkiem teamu „Baltictech” oraz „Santi odnaleźć Orła”.
Druga jego pasją jest nurkowanie jaskiniowe. Aktywnie szkoli nowych nurków oraz instruktorów. Kursy odbywaja sie na wszystkich poziomach nurkowania jaskiniowego.

IANTD TMX Instructor  Trainer
IANTD Technical Cave Instructor Trainer
IANTD Sidemount Cave Instruktor Trainer

XCCR MOD3 Instructor
IANTD CCR Technical Cave Instructor

IANTD Tres Presidentes Instructor
IANTD Nitrox Diver Instructor Trainer
IANTD Trimix Instructor
IANTD Technical Wreck Instructor
IANTD Gas Blender Instructor
IART Rebreather JJ-CCR MOD2
NACD Cave and DPV Diver


 

Paweł Gałecki

paweł gałeckiInstruktor nurkowania, człowiek, którego z równowagi próbował wyprowadzić każdy z nas i nikomu jeszcze się nie udało 😉
Świetny, cierpliwy i sumienny nauczyciel, dobry kumpel i porządny człowiek, zawsze chętny do pomocy. Pod wodą te cechy sprawiają, że każdy czuje się z nim bezpiecznie. No i jeszcze jedno! Paweł z gitarą jest niezastąpiony na każdym ognisku.

PSCR Rebreathers Diver
IANTD Rec Adv TMX Instruktor
IANTD Normoxic TMX Diver
IANTD Technical Cave Diver
IANTD Technical Wreck Diver


Piotr Opar

PIOTR OPARInstruktor nurkowania, rozśmieszy do łez nawet nieboszczyka, wszędzie go pełno. Nie sposób się z Piotrem nudzić, sprawi, że kurs nurkowy będzie Waszą najlepszą przygodą życiową. No i spokojnie, jako Strażak na etacie nie da nikomu zrobić krzywdy. 😉

IANTD EANx Instruktor
IANTD OWD Instruktor


 

Zbyszek Koncowik

ZBYSZEK KONCOWNIKInstruktor nurkowania, i nasz człowiek impreza, ze Zbyszkiem z góry wiadomo, że każdy wyjazd, będzie obfitował w tańce do białego rana i nocne opowieści z gatunku mchu i paproci 😉 Przyjacielski, pomocny, szarmancki i uwielbiany przez wszystkie dziewczyny w Centrum. 😉 Na Zbyszka każdy może liczyć nie ważne: czy pod wodą, czy na lądzie.

IANTD EANx Instruktor
IANTD OWD Instruktor


Asia Cacaj

ASIA CACAJNasz Divemaster.Prawdziwa Nureczka, z pasją, świetny kompan i organizator wszelkich wyjazdów, dusza towarzystwa. Założycielka Born2Dive Ladies. Zakochana w przygodzie i swoich przyjaciołach za których da się pokroić, albo pokroi 😉


 

Kasia

Kasia – instruktor nurkowania, Najbardziej roześmiana z całej damskiej kadry instruktorskiej. Skromnisia ale jak weźmie w obroty to i dym pójdzie Spokojna, opanowania i rozważna ale tylko wtedy kiedy śpi. Uwielbia skupiać się na szczegółach i technice. Z nią lekko nie będzie ale za to perfekcyjnie. Do twarzy jej w różu także pod wodą

IANTD EANx Instruktor
TDI Helitrox diver
TDI Decompression Procedures
CPROX 1st AED Administrator
SDI Rescue Diver

 


 

Seweryn Baranek

Wszędzie go pełno, zdobywa wiedze z pasją i z taką samą pasją przekazują ją innym. Człowiek z pasją i marzeniami, zawsze dopnie swego . Motorowodniak, motocyklista i przede wszystkim nurek. Na pierwszym miejscu zawsze stawia ludzi i przyjaciół.

IANTD EANx Instruktor

HSA Instruktor

IANTD Normoxic Plus TMX Diver

 

 

 


Tomek  – duży chłopiec, dla którego sprzęt nurkowy to nieustająca kopalnia nowych zabawek. Jak coś ma się popsuć to jest to właściwa osoba do testowania sprzętu. Pod wodą szukający ciszy i stanu nieważkości. Chętny do pomocy gość, ale wymagający i twardo stąpający po ziemi partner.

IANTD EANx Instruktor

TDI Full Cave Diver

TDI Trimix Diver

CPROX 1st AED Administrator

SDI Rescue Dive

 

 

 

 

 

 


 

Bartek – wieloletni płetwonurek, twardo stąpa po ziemi, na powierzchni jak rwąca rzeka, pełen pozytywnej energii, którą czerpie z życia, chętnie dzieli się nią z ludźmi. Pod wodą siła spokoju, nie lubi fuszerki, uwielbia jaskinie i
czekoladę. Pasją zaraża na całe życie. Nosiciel wirusa o nazwie nurkowanie. Ulubiony zbiornik wodny – jezioro Szmaragdowe

IANTD EANx Instruktor

TDI Full Cave Diver

TDI Trimix Diver

CPROX 1st AED Administrator

SDI Rescue Dive